MCS Ofis Başiskele /Kocaeli

Kiralama

Ofisinizin veya firmanızın ofis baskı ve yazılım ihtiyaçlarını satın almak yerine uzun dönemli kiralama hizmetimiz ile sahip olabilirsiniz.

  • İhtiyacınız olan sistemin bedelini bir kerede ödemek yerine, belirlenen anlaşma süresi içerisinde bütçenize uygun miktarda ve sürede ödeyerek işlerinizin kesintiye uğramasını engelleyebilirsiniz. Bu şekilde sermayenizi ana işinizde kullanarak gelirinizi yükseltebilirsiniz.
  • Kiralama süresince fotokopi yada yazıcının mülkiyeti kiralayan firmanın olacaktır. Kiralayan firma seçilen kiralama süresince kira miktarını öder ve sayfabaşı anlaşması ile belirlenen sayfabaşı ücretini ödemesini yapar.
  • Kiralayan firma malzeme, işçilik, bakım gibi tüm giderleri ücretsiz karşılar. Giderlere kullanıcı hatası, kağıt ve zımba teli dahil değildir.
  • Sayfabaşı anlaşması ve kiralama sistemi ile masraflarınız sabit olacaktır. Sayfabaşı Anlaşması hakkında daha detaylı bilgiyi buradan ulaşabilirsiniz.
  • Kiralama ve sayfabaşı sözleşmeye istinaden kesilecek faturaların tüm bedeli masraf olarak işleyebilirsiniz.
  • Ek donanım ve/veya ürün modeli yükseltmelerinde protokol veya ek anlaşmalar ile hızlı satınalma ve ürün teminine sahip olacaksınız.

Kiralama Hesabı

ÖNEMLİ NOT : Sunulan kiralama fiyatları yaklaşık değerleri göstermektedir. Kiralama fiyatları bölge ve iş hacmine göre değişiklik gösterebilir. Güncel ve net fiyatlar için iletişime geçiniz.

Adres

Barbaros Mah. Ömer Çakır Sokak No:16/A Kocaeli / Başiskele

Telefon

Ofis : (0262) 349 61 97
Teknik : (0262) 349 61 97

Sosyal Hesaplarımız